Group invite (4.0.0-rc2) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: Body
km: តួ

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Group
km: ក្រុម

en: Subject
km: ប្រធាន​បទ​

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: All
km: ទាំងអស់

en: Page
km: ទំព័រ

en: Roles
km: តួនាទី​
