Group invite (4.0.0-rc2) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Subject
mn: Гарчиг

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Email
mn: Имэйл

en: All
mn: Бүгд

en: Page
mn: Хуудас

en: Roles
mn: Үүргүүд
