Group invite (8.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (20 entries)

en: Body
ca: Cos

en: Submit
ca: Envia

en: Operations
ca: Operacions

en: Group
ca: Grup

en: Subject
ca: Assumpte

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Email
ca: Correu electrònic

en: All
ca: Tot

en: Page
ca: Pàgina

en: Roles
ca: Rols

en: Invitations
ca: Invitacions

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Accept
ca: Accepta

en: Apply
ca: Aplica

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
ca: Hi ha hagut un error mentre es processava @operation amb paràmetres : @args

en: Master
ca: Mestre

en: Invite members
ca: Convidar membres
