Group invite (8.x-1.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (14 entries)

en: Body
eo: Korpo

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Operations
eo: Operacioj

en: Subject
eo: Temo

en: Reset
eo: Restarigu

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: All
eo: Ĉiuj

en: Page
eo: Paĝo

en: Roles
eo: Roloj

en: Desc
eo: malkreske

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Apply
eo: Apliku

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
