Group invite (8.x-1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (17 entries)

en: Body
eu: Gorputza

en: Submit
eu: Bidali

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Group
eu: Taldea

en: Subject
eu: Gaia

en: Reset
eu: Garbitu

en: Email
eu: Eposta

en: All
eu: Guztiak

en: Page
eu: Orria

en: Roles
eu: Zereginak

en: Desc
eu: Beheraka

en: Invitations
eu: Gonbidapenak

en: Apply
eu: Ezarri

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Asc
eu: Goraka
