Group invite (8.x-1.1) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Body
sq: Trupi

en: Submit
sq: Dërgo

en: Operations
sq: Operacionet

en: Subject
sq: Subjekti

en: Reset
sq: Rifillo

en: All
sq: Të gjitha

en: Page
sq: Faqe

en: Roles
sq: Rolet
