Group invite (8.x-1.2) - en to ps translation catalogue (10 entries)

en: Body
ps: تنه

en: Submit
ps: ولیګه

en: Group
ps: ګروپ

en: Subject
ps: موضوع

en: Email
ps: بریښنالیک

en: All
ps: ټول

en: Page
ps: پاڼه

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Apply
ps: تطبيقول

en: - All -
ps: - ټول -
