Group invite (8.x-1.2) - en to et translation catalogue (18 entries)

en: Body
et: Sisu

en: Submit
et: Sisesta

en: Operations
et: Toimingud

en: Group
et: Grupp

en: Subject
et: Teema

en: Reset
et: Tühista

en: Email
et: E-kiri

en: All
et: Kõik

en: Page
et: Lehekülg

en: Roles
et: Rollid

en: Desc
et: Kahanev

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Apply
et: Rakenda

en: Offset
et: Nihe

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine
