Group invite (8.x-1.1) - en to sv translation catalogue (23 entries)

en: Body
sv: Brödtext

en: Submit
sv: Skicka

en: Operations
sv: Funktioner

en: Group
sv: Grupp

en: Subject
sv: Ämne

en: Reset
sv: Återställ

en: Email
sv: E-post

en: All
sv: Alla

en: Page
sv: Sida

en: Roles
sv: Roller

en: Desc
sv: Fallande

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Accept
sv: Accepterar

en: Apply
sv: Applicera

en: Offset
sv: Kompensera

en: Decline
sv: Avslå

en: Processed @current out of @total.
sv: Bearbetat @current av @total.

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
sv: Ett fel inträffade vid bearbetning av @operation med argument: @args

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud

en: Invited by
sv: Inbjuden av
