Git content (1.0.0-beta1) - en to ar translation catalogue (15 entries)

en: Content
ar: المحتوى

en: Type
ar: النوع

en: File
ar: ملف

en: Message
ar: الرسالة

en: Updated
ar: تم التحديث

en: Files
ar: الملفات

en: Error
ar: خطأ

en: Taxonomy terms
ar: مصطلحات التصنيف

en: Media
ar: وسائط

en: Other
ar: آخر

en: Users
ar: المستخدمون

en: Operation
ar: عملية

en: New
ar: جديد

en: Errors
ar: اخطاء

en: Import all
ar: استيراد الكل
