Git content (1.0.0-beta1) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: Content
be: Змесціва

en: Type
be: Тып

en: File
be: Файл

en: Message
be: Паведамленне

en: Updated
be: Абноўлена

en: Files
be: Файлы

en: Error
be: Памылка

en: Taxonomy terms
be: Тэрміны таксаноміі

en: Media
be: Мультымедыя

en: Other
be: Іншыя

en: Users
be: Карыстальнікі

en: Operation
be: Аперацыя
