Git content (1.0.0-beta1) - en to cy translation catalogue (11 entries)

en: Content
cy: Cynnwys

en: Type
cy: Math

en: File
cy: Ffeil

en: Message
cy: Neges

en: Updated
cy: Newidwyd

en: Files
cy: Ffeiliau

en: Error
cy: Gwall

en: Media
cy: Cyfryngau

en: Other
cy: Arall

en: Users
cy: Defnyddwyr

en: Operation
cy: Gweithrediad
