Git content (1.0.0-beta1) - en to el translation catalogue (14 entries)

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Type
el: Τύπος

en: File
el: Αρχείο

en: Message
el: Μήνυμα

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en: Files
el: Αρχεία

en: Error
el: Σφάλμα

en: Taxonomy terms
el: Όροι ταξινόμησης

en: Media
el: Μέσα

en: Other
el: Άλλο

en: Users
el: Χρήστες

en: Operation
el: Λειτουργία

en: New
el: Δημιουργία

en: Menu links
el: Σύνδεσμοι των μενού
