Git content (1.0.0-beta1) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Content
eo: Enhavo

en: Type
eo: Tipo

en: File
eo: Dosiero

en: Message
eo: Mesaĝo

en: Files
eo: Dosieroj

en: Error
eo: Eraro

en: Other
eo: Alia

en: Users
eo: Uzantoj

en: Operation
eo: Operacio
