Git content (1.0.0-beta1) - en to fil translation catalogue (8 entries)

en: Content
fil: Nilalaman

en: Type
fil: Uri

en: Message
fil: Mensahe

en: Updated
fil: Nabago

en: Files
fil: Mga talaksan

en: Error
fil: Mali

en: Users
fil: Mga tagagamit

en: Operation
fil: Pagpapatakbo
