Git content (1.0.0-beta1) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Message
gu: સંદેશ

en: Updated
gu: અધતન થયું

en: Error
gu: ભુલ

en: Other
gu: અન્ય

en: Users
gu: વપરાશકર્તાઓ

en: Operation
gu: કાર્યો

en: Import all
gu: બધુ આયાત કરો
