Git content (1.0.0-beta1) - en to hu translation catalogue (16 entries)

en: Content
hu: Tartalom

en: Type
hu: Típus

en: File
hu: Fájl

en: Message
hu: Üzenet

en: Updated
hu: Frissítve

en: Files
hu: Fájlok

en: Error
hu: Hiba

en: Taxonomy terms
hu: Taxonómiakifejezések

en: Media
hu: Média

en: Other
hu: Egyéb

en: Users
hu: Felhasználók

en: Operation
hu: Művelet

en: New
hu: Új

en: Errors
hu: Hibák

en: Menu links
hu: Menühivatkozások

en: Import all
hu: Összes importálása
