Git content (1.0.0-beta1) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Type
hy: Տեսակ

en: File
hy: Ֆայլ

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: Files
hy: Ֆայլեր

en: Error
hy: Սխալ

en: Media
hy: Մեդիա
