Git content (1.0.0-beta1) - en to ja translation catalogue (16 entries)

en: Content
ja: コンテンツ

en: Type
ja: タイプ

en: File
ja: ファイル

en: Message
ja: メッセージ

en: Updated
ja: 更新

en: Files
ja: ファイル

en: Error
ja: エラー

en: Taxonomy terms
ja: タクソノミーターム

en: Media
ja: メディア

en: Other
ja: その他

en: Users
ja: ユーザー

en: Operation
ja: 操作

en: New
ja: 新

en: Errors
ja: エラー

en: Menu links
ja: メニューリンク

en: Import all
ja: すべてインポート
