Git content (1.0.0-beta1) - en to km translation catalogue (12 entries)

en: Content
km: មាតិកា

en: Type
km: ប្រភេទ

en: File
km: ឯកសារ

en: Message
km: សារ

en: Updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Files
km: ឯកសារ

en: Error
km: កំហុស

en: Taxonomy terms
km: ពាក្យ​ចំណាត់​ថ្នាក់

en: Media
km: មេឌៀ

en: Other
km: ផ្សេងៗ

en: Users
km: អ្នក​ប្រើ

en: Operation
km: ប្រតិបត្តិការ
