Git content (1.0.0-beta1) - en to ku translation catalogue (12 entries)

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Type
ku: جۆر

en: File
ku: پەڕگە

en: Message
ku: پەیام

en: Updated
ku: نوێکراوەتەوە

en: Files
ku: پەڕگەکان

en: Error
ku: هەڵە

en: Taxonomy terms
ku: واژەکانی پۆلێن

en: Media
ku: ڕەنگاڵە

en: Other
ku: هیتر

en: Users
ku: بەکارهێنەران

en: Operation
ku: کردار
