Git content (1.0.0-beta1) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Content
nn: Innhald

en: File
nn: Fil

en: Message
nn: Melding

en: Updated
nn: Oppdatert

en: Error
nn: Feil

en: Other
nn: Andre

en: Users
nn: Brukarar
