Git content (1.0.0-beta1) - en to oc translation catalogue (13 entries)

en: Content
oc: Contengut

en: Type
oc: Tipe

en: File
oc: Fichièr

en: Message
oc: Messatge

en: Updated
oc: Mes a jorn

en: Files
oc: Fichièrs

en: Taxonomy terms
oc: Tèrmes de taxonomia

en: Media
oc: Mèdia

en: Other
oc: Autre

en: Users
oc: Utilizaires

en: Operation
oc: Operacion

en: New
oc: Novèl

en: Menu links
oc: Ligams de menú
