Git content (1.0.0-beta1) - en to ps translation catalogue (10 entries)

en: Content
ps: منځپانګه

en: Type
ps: بڼه

en: File
ps: دوتنه

en: Message
ps: پيغام

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: Error
ps: تیروتنه

en: Media
ps: رسنۍ

en: Other
ps: نور

en: Users
ps: غړي

en: New
ps: نوی
