Git content (1.0.0-beta1) - en to ro translation catalogue (15 entries)

en: Content
ro: Conținut

en: Type
ro: Tip

en: File
ro: Fișier

en: Message
ro: Mesaj

en: Updated
ro: Actualizat

en: Files
ro: Fișiere

en: Error
ro: Eroare

en: Taxonomy terms
ro: Termenii taxonomiei

en: Other
ro: Altele

en: Users
ro: Utilizatori

en: Operation
ro: Operație

en: New
ro: Nou

en: Errors
ro: Erori

en: Menu links
ro: Link-uri meniu

en: Import all
ro: Importă tot
