Git content (1.0.0-beta1) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Type
si: වර්ගය

en: File
si: ගොනුව

en: Error
si: දෝෂය

en: Users
si: පරිශ්‍රීලකයින්
