Git content (1.0.0-beta1) - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: Content
sk: Obsah

en: Type
sk: Typ

en: File
sk: Súbor

en: Message
sk: Správa

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Files
sk: Súbory

en: Error
sk: Chyba

en: Taxonomy terms
sk: Termíny taxonómie

en: Media
sk: Médiá

en: Other
sk: Ostatné

en: Users
sk: Používatelia

en: Operation
sk: Operácia

en: Menu links
sk: Odkazy v menu
