Git content (1.0.0-beta1) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Content
sl: Vsebine

en: Type
sl: Tip

en: File
sl: Datoteka

en: Message
sl: Sporočilo

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: Error
sl: Napaka

en: Taxonomy terms
sl: Taksonomski izrazi

en: Users
sl: Uporabniki
