Git content (1.0.0-beta1) - en to sv translation catalogue (15 entries)

en: Content
sv: Innehåll

en: Type
sv: Typ

en: File
sv: Fil

en: Message
sv: Meddelande

en: Updated
sv: Uppdaterad

en: Files
sv: Filer

en: Error
sv: Fel

en: Taxonomy terms
sv: Taxonomitermer

en: Other
sv: Övriga

en: Users
sv: Användare

en: Operation
sv: Funktion

en: New
sv: Ny

en: Errors
sv: Fel

en: Menu links
sv: Menylänkar

en: Import all
sv: Importera alla
