Git content (1.0.0-beta1) - en to ug translation catalogue (11 entries)

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Type
ug: تىپى

en: File
ug: ھۆججەت

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: Updated
ug: يېڭىلاندى

en: Error
ug: خاتالىق

en: Media
ug: مېدىيا

en: Other
ug: باشقا

en: Users
ug: ئىشلەتكۈچىلەر

en: Operation
ug: مەشغۇلات

en: Menu links
ug: تىزىملىك ئۇلانمىسى
