Git content (1.0.0-beta1) - en to uk translation catalogue (16 entries)

en: Content
uk: Вміст

en: Type
uk: Тип

en: File
uk: Файл

en: Message
uk: Повідомлення

en: Updated
uk: Оновлено

en: Files
uk: Файли

en: Error
uk: Помилка

en: Taxonomy terms
uk: Терміни таксономії

en: Media
uk: Медіа

en: Other
uk: Інше

en: Users
uk: Користувачі

en: Operation
uk: Дія

en: New
uk: Нові

en: Errors
uk: Помилки

en: Menu links
uk: Посилання меню

en: Import all
uk: Імпортувати всі
