Git content (1.0.0-beta1) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Content
af: Inhoud

en: Type
af: Tipe

en: File
af: Lêer

en: Message
af: Boodskap

en: Error
af: Fout

en: Other
af: Ander

en: Users
af: Gebruikers

en: Operation
af: Operasie
