Git content (1.0.0-beta1) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Content
am: ይዞታ

en: Type
am: ዓይነት

en: Message
am: መልእክት

en: Error
am: ስህተት

en: Users
am: ተጠቃሚዎች
