Git content (1.0.0-beta1) - en to ast translation catalogue (11 entries)

en: Content
ast: Conteníu

en: Type
ast: Triba

en: File
ast: Ficheru

en: Message
ast: Mensax

en: Updated
ast: Anováu

en: Files
ast: Ficheros

en: Error
ast: Fallu

en: Taxonomy terms
ast: Taxonomía de los términos

en: Other
ast: Otru

en: Users
ast: Usuarios

en: Operation
ast: Operación
