Git content (1.0.0-beta1) - en to az translation catalogue (13 entries)

en: Content
az: Məzmun

en: Type
az: Növ

en: File
az: Fayl

en: Message
az: Mesaj

en: Updated
az: Yeniləndi

en: Files
az: Fayllar

en: Error
az: Səhv

en: Taxonomy terms
az: Taksanomiya terminləri

en: Other
az: Digər

en: Users
az: İstifadəçilər

en: New
az: Yeni

en: Errors
az: Səhvlər

en: Import all
az: Hamısını idxal edin
