Git content (1.0.0-beta1) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: Content
bg: Съдържание

en: Type
bg: Тип

en: File
bg: Файл

en: Message
bg: Съобщение

en: Updated
bg: Обновено

en: Error
bg: Грешка

en: Taxonomy terms
bg: Термин на таксономията

en: Media
bg: Медия

en: Other
bg: Други

en: Users
bg: Потребители

en: Operation
bg: Действие
