Git content (1.0.0-beta1) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Type
bn: টাইপ

en: File
bn: ফাইল

en: Message
bn: বার্তা

en: Updated
bn: আপডেটকৃত

en: Error
bn: ত্রুটি

en: Media
bn: মাধ্যম

en: Users
bn: ব্যবহারকারীবৃন্দ
