Git content (1.0.0-beta1) - en to bo translation catalogue (13 entries)

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Type
bo: རིགས

en: File
bo: ཡིག་ཆ

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Updated
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་ཟིན་པ

en: Files
bo: ཡིག་ཆ

en: Error
bo: ནོར་འཁྲུལ

en: Taxonomy terms
bo: རིགས་དབྱེའི་བྱེ་བྲག་མིང

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: Other
bo: གཞན

en: Users
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Operation
bo: བཀོལ་སྤྱོད

en: New
bo: གསར་བ
