Git content (1.0.0-beta1) - en to ca translation catalogue (14 entries)

en: Content
ca: Contingut

en: Type
ca: Tipus

en: File
ca: Fitxer

en: Message
ca: Missatge

en: Updated
ca: Actualitzat

en: Files
ca: Fitxers

en: Taxonomy terms
ca: Termes de la taxonomia

en: Media
ca: Multimèdia

en: Other
ca: Altres

en: Users
ca: Usuaris

en: Operation
ca: Operació

en: New
ca: Nou

en: Menu links
ca: Enllaços de menú

en: Import all
ca: Importa tot
