Git content (1.0.0-beta1) - en to cs translation catalogue (16 entries)

en: Content
cs: Obsah

en: Type
cs: Typ

en: File
cs: Soubor

en: Message
cs: Zpráva

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: Files
cs: Soubory

en: Error
cs: Chyba

en: Taxonomy terms
cs: Termíny taxonomie

en: Media
cs: Média

en: Other
cs: Jiné

en: Users
cs: Uživatelé

en: Operation
cs: Operace

en: New
cs: Nové

en: Errors
cs: Chyby

en: Menu links
cs: Odkazy menu

en: Import all
cs: Importovat vše
