Git content (1.0.0-beta1) - en to da translation catalogue (14 entries)

en: Content
da: Indhold

en: File
da: Fil

en: Message
da: Meddelelse

en: Updated
da: Opdateret

en: Files
da: Filer

en: Error
da: Fejl

en: Taxonomy terms
da: Taksonomitermer

en: Other
da: Anden

en: Users
da: Brugere

en: Operation
da: Handling

en: New
da: Ny

en: Errors
da: Fejl

en: Menu links
da: Menu-links

en: Import all
da: Importér alle
