Git content (1.0.0-beta1) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Message
dz: འཕྲིན་དོན།

en: Error
dz: འཛོལ་བ་

en: Users
dz: ལག་ལེན་པ་ཚུ་
