Git content (1.0.0-beta1) - en to es translation catalogue (16 entries)

en: Content
es: Contenido

en: Type
es: Tipo

en: File
es: Archivo

en: Message
es: Mensaje

en: Updated
es: Actualizado

en: Files
es: Archivos

en: Taxonomy terms
es: Términos de taxonomía

en: Media
es: Multimedia

en: Other
es: Otro(s)

en: Users
es: Usuarios

en: Operation
es: Operación

en: New
es: Nuevo

en: Errors
es: Errores

en: Menu links
es: Enlaces de menú

en: Block content
es: Bloque de contenido

en: Import all
es: Importar todo
