Git content (1.0.0-beta1) - en to et translation catalogue (16 entries)

en: Content
et: Sisu

en: Type
et: Liik

en: File
et: Manus

en: Message
et: Teade

en: Updated
et: Uuendatud

en: Files
et: Failid

en: Error
et: Viga

en: Taxonomy terms
et: Taksonoomia terminid

en: Media
et: Meedia

en: Other
et: Muu

en: Users
et: Kasutajad

en: Operation
et: Operatsioon

en: New
et: Uus

en: Errors
et: Vead

en: Menu links
et: Menüülingid

en: Import all
et: Impordi kõik
