Git content (1.0.0-beta1) - en to eu translation catalogue (13 entries)

en: Content
eu: Edukia

en: Type
eu: Mota

en: File
eu: Fitxategi

en: Message
eu: Mezua

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: Files
eu: Fitxategiak

en: Error
eu: Errorea

en: Taxonomy terms
eu: Taxonomia terminoak

en: Other
eu: Bestea

en: Users
eu: Erabiltzaileak

en: Operation
eu: Eragiketa

en: New
eu: Berriak

en: Menu links
eu: Menu estekak
