Git content (1.0.0-beta1) - en to fi translation catalogue (16 entries)

en: Content
fi: Sisältö

en: Type
fi: Tyyppi

en: File
fi: Tiedosto

en: Message
fi: Viesti

en: Updated
fi: Päivitetty

en: Files
fi: Tiedostot

en: Error
fi: Virhe

en: Taxonomy terms
fi: Luokittelutermit

en: Other
fi: Muu

en: Users
fi: Käyttäjät

en: Operation
fi: Toimenpide

en: New
fi: Uusi

en: Errors
fi: Virheet

en: Menu links
fi: Valikkolinkit

en: Block content
fi: Lohkon sisältö

en: Import all
fi: Tuo kaikki
