Git content (1.0.0-beta1) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Content
is: Innihald

en: Type
is: Slag

en: Message
is: Boð

en: Updated
is: Dagført

en: Error
is: Feilur

en: Other
is: Annað

en: Users
is: Brúkarar

en: Operation
is: Gerð
