Git content (1.0.0-beta1) - en to fr translation catalogue (14 entries)

en: Content
fr: Contenu

en: File
fr: Fichier

en: Updated
fr: Mis à jour

en: Files
fr: Fichiers

en: Error
fr: Erreur

en: Taxonomy terms
fr: Termes de taxonomie

en: Media
fr: Média

en: Other
fr: Autre

en: Users
fr: Utilisateurs

en: Operation
fr: Opération

en: New
fr: Nouveau

en: Errors
fr: Erreurs

en: Menu links
fr: Liens de menu

en: Import all
fr: Tout importer
