Git content (1.0.0-beta1) - en to gd translation catalogue (11 entries)

en: Content
gd: Susbaint

en: Type
gd: Seòrsa

en: File
gd: Faidhle

en: Message
gd: Teachdaireachd

en: Updated
gd: Air ùrachadh

en: Files
gd: Faidhlichean

en: Error
gd: Mearachd

en: Taxonomy terms
gd: Briathran an tacsonamaidh

en: Media
gd: Meadhanan

en: Other
gd: Eile

en: Users
gd: Cleachdaichean
