Git content (1.0.0-beta1) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: Content
gl: Contido

en: Type
gl: Tipo

en: File
gl: Ficheiro

en: Message
gl: Mensaxe

en: Updated
gl: Actualizado

en: Files
gl: Ficheiros

en: Error
gl: Erro

en: Taxonomy terms
gl: Termos de taxonomía

en: Media
gl: Medios

en: Other
gl: Outro

en: Users
gl: Usuarios

en: Operation
gl: Operación

en: New
gl: Novo
